Zábava


Je jasné že pod zábavou si každý představuje trochu něco jiného a tak je těžké uspokojit všechny ale myslím že v Praze budou snad spokojeni všichni a to jak milovníci historie,umění památek ale také milovníci dobrého jídla,pití ale i adrenalinových sportů,jako je bobová dráha nebo tandemové seskoky a nebo třeba koupání.Pro milovníky jídla,pití a tance je podrobněji dále v menu a ostatní informace se pokusím uvést zde.

Plavání


Plavecký stadion Podolí
Plavecký stadion nabízí :vnitřní a venkovní 50 metrový bazén, venkovní 33 metrový bazén, venkovní dětské brouzdaliště, tobogán, pára, sauna, solarium, rehabilitace, restaurace a bufet.
Adresa Praha 4   Podolská 74
Telefon 241 433 952
www http://www.pspodoli.cz
email info@pspodoli.cz
Plavecký stadion Slavia
Plavecký stadion nabízí :krytý bazén 25x12 m, dětský bazén pro děti do 6 let, plavecká škola, oddělená i společná sauna pro muže a ženy s možností masáže, solarium, restaurace, venkovní 50 m bazén, dětské venkovní bazény
Adresa Praha 10   Na hroudě
Telefon 267 311 062
www http://www.psslavia.cz

Písečná pláž na Smíchově
Plavecký stadion nabízí : Od června do září si zde můžete užívat odpočinku i zábavy,k dispozici je písečná pláž, bazén, restaurace, v průběhu sezóny budete moci na Pláži vidět vrcholné vodácké závody, adrenalinové sporty a exkluzivní hudební večery
Adresa Praha 5   Hořejší nábřeží
Telefon 222 520 362
www http://www.prazskaplaz.cz


V Praze je samozřejmě plaveckých stadionů mnohem více, jak krytých, venkovních a přírodních ale zatím zde nemohu uvádět všechny

Kolo


Cyklistické trasy v Praze
V současné době je v Praze vyznačeno 185 km cyklistických tras. z toho přibližně 63 km vede po komunikacích bez automobilové dopravy, postupně se předpokládá vybudování 450 km cyklistických tras.
Pražské cyklostezky vás provedou nejen po městě, ale zavedou vás též do jeho blízkého a půvabného okolí.
Praha je také výchozím bodem dálkové cyklostezky Greenways Praha – Vídeň. Greenways Praha Vídeň je síť stezek a tras pro cyklisty, pěší, jezdce na koních či vodáky.
Kola si v Praze můžete samozřejmě také vypůjčit.

Adrenalinové tipy

- Mystic skatepark, ostrov Štvanice - profesionální dřevěnný park
- Minipark Hořejší nábřeží - malý park se základními prvky, zdarma, plechový povrch
- Bikrosová dráha Řepy - ulice U Boroviček
- Bikrosová dráha Bohnice - na okraji Ďáblického háje při Čimické ulici
- Hliněná dráha pro Dirt jump Strašnice - vedle skateparku v areálu ZŠ Gutova

Bobová dráha Prosek


Bobová dráha
Vozík se zde v nerezové dráze může řítit rychlostí kolem 60 km/hod a to v dráze dlouhé téměř kilometr. Rychlost můžete samozřejmě snadno regulovat ajet i vycházkovým tempem, děti mohou jezdit samy od osmi let. Atraktivní je i večerní jízda při umělém osvětlení.

Lanová skluzavka
Představte si dvě věže spojené lanem o délce 180 metrů a převýšením 45 metrů.Pak už stačí jen trocha odvahy a už se závratnou rychlostí řítíte z kopce dolů ve výšce šesti metrů.... A pokud vám tahle jízda nestačila, můžete vyzkoušet svoji zručnost v navazujícím lanovém parku. Vše samozřejmě s horolezeckým úvazkem a pod dohledem profesionálů. Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení a obuv.

V Praze se můžete projet na koni, půjčit čtyřkolku, objednat tandemové seskoky a nebo se projet mnoha parníky po Vltavě.


Copyright © - RLD internet

Kurzy.cz

EUR změna
GBP změna
USD změna
CHF změna
In-počasí
TOPlist
baner-pražský hradDoporučujeme: AD-Nemo-Inspektor nemovitostí | Stavby Manhart