Solidní nejistota
Pěkný malý klub s prostorným barem, hodně místy k sezení a poctivě velkým tanečním parketem. Je také multifunkčním, multikulturním a multietnickým centrem zábavy v Praze. Najdete zde mnoho druhů zábavy, která zajímá slušné lidi, obzvláště večer. Pokud hledáte dobrou zábavu, možnost popovídat si, dobré jídlo a pokud ze sebe chcete shodit všechny starosti a jen si užívat příjemné prostředí doprovázené skvělou hudbou a vybraným uměním, potom je tohle klub právě pro Vás.

Adresa Praha 1   Pštrossova 21

Duplex
během dne je Dublex ideálním místem pro posezení při kávě a zákusku. V noci se mění na jeden z nejexkluzivnějších pražských klubů. Je projektován jako velká skleněná kostka, postavená na střeše (6. a 7. patro) jedné z budov na Václavském náměstí. Z balkonové terasy zažijete nezapomenutelné výhledy na magickou Prahu. Dvě taneční pódia, relaxační zóny, pět barů, skvělý zvuk, světla a vysoce vyškolený personál Vám poskytnou komfort, který očekáváte. Tento pražský klub byl oceněn členstvím v sdružení World Finest Clubs..

Adresa Praha 1   Václavské náměstí 21

Mecca
Mecca, otevřená v roce 1998 je příjemnou kombinací hudebního klubu, restaurace a kavárny. Již od začátku byla jedním z nejpopulárnějších míst pražského nočního života, stejně jako různých kulturních a společenských událostí. Od roku 2000 se Mecca stala jedním z nejlepších hudebních klubů na celém světě s prvotřídními programy a perfektními službami podávání obědů a večeří. V průběhu let Mecca uvítala mnoho známých českých i světových DJů, zpěváků a dalších hvězd..

Adresa Praha 7   U Průhonu 3

Rock Cafe
Rock Café klub začal jako místo pro potkávání nových, začínajících kapel. Dnes je jedním z nejpopulárnějších klubů v Praze. Těží ze své výhodné pozice v centru Prahy, stejně jako z faktu, že není jen prostorem pro skvělé koncerty, ale také multikulturním místem, kde můžete najít galerii, obchod s CD a kino. Pro ty, kteří se zajímají a rockové a jiné koncerty.

Adresa Praha 1   Národní 20

Karlovy lázně
Karlovy Lázně, se svými pěti hudebními kluby na pěti podlažích řadí mezi největší podniky tohoto typu ve střední Evropě. Nachází se jen 100m od Karlova mostu. Každé patro představuje oddělený klub věnovaný určitému stylu hudby. V přízemí je Music café, ve kterém se hraje black music. Hosté zde také zadarmo mohou používat šest počítačů připojených na internet. První patro je rájem pro vyznavače disco. Populární DJové zde hrají posldní hity z dance floor. Paradogs Club je určený fanouškům všech tanečních trendů. Nejlepší DJové z České republiky i zahraničí předvádějí to nejlepší ze stylu house, trance, techno a jiných. Nejvrchnější patro patří klidné, relaxační hudbě. Chill out je ideálním místem pro trochu relaxace po návštěvě předchozích čtyř pater.

Adresa Praha 1   Novotného lávka

Roxy
Taneční klub Roxy je možná nejznámějším nočním klubem v Praze. Nachází se přímo v centru, v blízkosti Staroměstského náměstí. Již léta upoutává tento klub známými kapelami a DJs. Hraje se zde hudba všech žánrů, která je však drsnější než v jiných pražských klubech. Drum ‘n’ Bass, Jungle, Minimal, Techno atd. Je místem, kde se schází mnoho místních, ale i cizinců. Při srovnání s jinými kluby je největší výhodou obrovský prostor. Taneční parket je velmi rozlehlý, tak jak se patří na moderní klub.

Adresa Praha 1   Dlouhá 33

Copyright © - RLD internet

Kurzy.cz

EUR změna
GBP změna
USD změna
CHF změna
In-počasí
TOPlist
baner-pražský hradDoporučujeme: AD-Nemo-Inspektor nemovitostí | Stavby Manhart