Restaurace u Závoje
Dům vína "U Závoje" se nachází v historickém centru Prahy, na ulici Havelská, naproti baroknímu kostelu Sv. Havla. Nabízí 52 míst a speciální salón pro degustace vín. Labužníci ocení vysoce kvalitní francouzskou a mezinárodní kuchyni obohacenou místním i světovím vínem.

Adresa Praha 1   Havelská 25

Restaurace Rezavá kotva
Restaurace v námořním stylu s music barem, kde se hrají hlavně písničky z 80. a 90. let. Je to venkovní restaurace s opékáním v zahradě u řeky Vltava. Nejlepší místo, kde si dát šťavnaté grilované maso se skleničkou vína nebo piva, přímo v centru města, obklopené přírodou a scenérií hlavního města.

Adresa Praha 5   Dětský ostrov

Restaurace Puškin
Tato malá a příjemná restaurace ve Starém Městě nedostala jméno PUŠKIN náhodou - jeden z dnešních majitelů je přímým, potomkem slavného ruského básníka, který nikdy nebyl v Praze. Přesto však atmosféra Café vzbuzuje pocit, že může kdykoli vstoupit.

Adresa Praha 1   Husova 14

Restaurace Kampa Park
Park Kampa se nachází v krásné oblasti na pravém břehu Vltavy s výhledem na Karlův most. Je to restaurace známá díky své osobité a elegantní atmosféře a mezinárodní styl. "A la carte" menu je skutečným potěšením pro opravdové labužníky. Nabízí speciality z humrů, ústřic, rybí delikatesy, teleci a jiné masité hors-d'oeuvres. Nabízí skutečné kulinářské umění i pro ty nejvybíravější. Neformální a přátelská atmosféra, tlumené světla a kovové dekorace zajímavých tvarů vytvářejí příjemné a romantické prostředí. Také díky překrásnému výhledu na řeku zde zažijete mimořádně romantický večer.

Adresa Praha 1   Na Kampě 8b

Restaurace Rybí trh
Restaurace Rybí trh nacházející se v komplexu Týnský Dvůr (dříve Ungelt) je jedinečným kuchařským překvapením, jediná restaurace svého druhu v České Republice. Je místem, kde se atmosféra staré Prahy setkává s výjimečnými pokrmy připravenými ze sladkovodních i mořských ryb, humrů a ústřic, to vše vařené, pečené či grilované podle receptů z celého světa. Ryby, které si vyberete z menu jsou buď živé nebo právě dopravené skladované v ledu.

Adresa Praha 1   Týnský Dvůr 5

Copyright © - RLD internet

Kurzy.cz

EUR změna
GBP změna
USD změna
CHF změna
In-počasí
TOPlist
baner-pražský hradDoporučujeme: AD-Nemo-Inspektor nemovitostí | Stavby Manhart